Skontaktuj się z nami

Przedsiębiorstwo Handlowe „AGRO-POL” Wojciech Białecki

ul. Fabryczna 2A/2B
08 – 500 Ryki

tel./fax 81 865 45 44
tel. 660 768 453
tel. 602 862 369

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

O firmie

Firma Przedsiębiorstwo Handlowe „AGRO-POL” Wojciech Białecki powstała w 1988 roku w miejscowości Ryki. Od początku działalności do dnia dzisiejszego firma zajmowała się sprzedażą hurtową i detaliczną materiału kwalifikowanego nasion kukurydzy, traw i zbóż.

Nasze nasiona pochodzą z hodowli krajowych oraz zagranicznych (Austria, Niemcy, Francja). Posiadamy również w swojej ofercie odmiany nasion na wyłączność. Wszystkie nasiona posiadają aktualne świadectwa kwalifikacyjne i są na bieżąco badane w laboratoriach dzięki czemu spełniają wymogi stawiane przez Unię Europejską.

Programy badawczo-rozwojowe realizowane przez naszych partnerów opierają się na wykorzystaniu najnowszych technologii i nieustannie doskonalonych metod badawczych, których celem jest uzyskanie odmian charakteryzujących się wysoka jakością ziarna, wysokim plonowaniem, zdrowotnością oraz łatwością przerobu.